Доставка та оплата

ДОСТАВКА

Після оформлення Клієнтом покупки, інтернет портал https://www.auroom.com/ зв’язується з автором Продукції / роботи, щоб уточнити наявність роботи – якщо робота в наявності, доставка здійснюється протягом 1-2 днів по Києву, 3-4 дня в інші міста України, і до 10 днів за межі України.

У разі продажу Продукції / роботи на момент оформлення покупки, сайт пропонує повернутися в галерею і розглянути інші варіанти. При наявності на роботі коментарю: «Можлива копія» – терміни виконання копії, обумовлюються в кожному конкретному випадку індивідуально. В середньому – 10 робочих днів після внесення 10% передоплати.

Доставка Продукції / робіт по Києву 50грн. Оплата здійснюється готівкою кур’єру.

Доставка картин в Київську область і по всіх містах України – згідно з тарифами компаній-перевізників: Нова пошта, Укрпошта. Відправка Продукції / робіт здійснюється протягом 1-го робочого дня після 100% передоплати.

Доставку Продукції / роботи за межі України оплачує Клієнт: оплата за доставку в країну Клієнта, оформлення дозволу / довідки на вивезення, оформлення страховки, витрати на упаковку.

Спосіб доставки, вартість і терміни обумовлюються в кожному конкретному випадку індивідуально з Клієнтом він же Користувач (Замовник).

ОПЛАТА

ВИБІР СПОСОБУ ОПЛАТИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПІД ЧАС ОФОРМЛЕННЯ КУПІВЛІ.

  1. Готівкова форма оплати

Відбувається за фактом доставки Продукції / роботи готівкою кур’єру

  1. На розрахункову банківську картку

Шляхом поповнення карткового рахунку, реквізити якого надсилаються на електронну адресу або телефон Клієнта/Користувача. Продукція / робота висилається Клієнту тільки після надходження грошей на рахунок.

Оплата здійснюється в національній валюті – гривні. Для Клієнтів інших країн оплата проводиться в доларах, Євро по курсу Національного Банку України.

При перерахуванні грошових коштів банківськими установами або платіжними системами може стягуватися комісія в розмірі від 1,5 до 5%